Psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumi skolās pandēmijas radīto seku mazināšanai

Jau rīt, 2021. gada 26. augustā mūsu Skolēnu parlamenta pārstāvji Letīcija Mikše, Kristiāna Bērzkalne, Aivis Stāmurs un Rihards Korago dodas uz Ogri, lai piedalītos Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā projektā ”Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid -19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” mācību ciklā. Visos Latvijas reģionos notiks trīs dienu jauniešu -līderu un atbalsta personu-skolotāju klātienes mācības emocionālās kompetences stiprināšanai. Dalībnieki apgūs zināšanas par veselību, vienaudžu atbalsta formām, iniciatīvas attīstīšanu un projekta iesniegšanu, pārmaiņu vadību, kā arī izstrādās savas skolas – ”Labbūtības ceļakarti” – labsajūtas celšanas plānu savas skolas kopienai. Mācības vadīs JSPA neformālās izglītības mācību psihologi.Interaktīvās mācības būs ar aktīvu līdzdarbošanos. Mūsu skolas komanda pārstāv vienu no 150 izglītības iestādēm, kuras piedalās mācībās.