Pozitīvās domāšanas un motivācijas nozīme skolēna karjeras izvēlē

 

 

 

Jau pēc nedēļas15.aprīlī no plkst.:19:00 notiks tiešsaistes seminārs vecākiem un skolotājiem “Pozitīvās domāšanas un motivācijas nozīme skolēna karjeras izvēlē”.

Pasākuma mērķis – paplašināt izpratni par pozitīvas domāšanas un motivācijas būtību, kā arī apgūt vairākas praktiskas metodes, kas veicinātu pozitīvas pārmaiņas un noderētu sarunām ar jauniešiem par karjeras attīstības jautājumiem. Kopā ar biedrības “Pacelt pasauli” vadītāju, izaugsmes treneri Daci Briedi – Zālīti apgūsim mērķa izvirzīšanas un problēmu risināšanas prasmes. Diskutēsim par pozitīvas domāšanas un rakstura veidošanas nozīmi jaunieša izglītības ceļā. Nodarbība sniegs ieskatu personības tipu raksturojumā, akcentējot pozitīvi motivējošu sarunu nozīmi ikviena spēju un prasmju attīstībā. Atklāsim personības iekšējā dialoga brīnumaino spēku jaunieša karjeras attīstības procesā. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus lektorei. Plānotais norises ilgums – 2 stundas.

Reģistrācija pasākumam atvērta līdz 15.04.2021. plkst.09:00, aizpildot pieteikumu  https://ej.uz/oej3

Piekļuves saiti reģistrētie dalībnieki saņems e-klases pastā stundu pirms pasākuma.

Seminārs notiek ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākumu organizē Rīgas 85.vidusskola un Rīgas 84. vidusskola.

Piedalīties aicināti šo skolu 6.-12.klašu skolēnu vecāki un skolotāji.

Lūdzam savlaicīgi reģistrēties un piedalīties tiešsaistes pasākumā!