Tiešsaistes seminārs vecākiem

15.aprīlī no plkst.:19:00 notiks tiešsaistes seminārs 6.- 12. klašu skolēnu vecākiem un skolotājiem “Pozitīvās domāšanas un motivācijas nozīme skolēna karjeras izvēlē”.  Reģistrācija pasākumam atvērta līdz 15.04.2021. plkst.09:00, aizpildot pieteikumu  https://ej.uz/oej3

Pasākuma mērķis – paplašināt izpratni par pozitīvas domāšanas un motivācijas būtību, kā arī apgūt vairākas praktiskas metodes, kas veicinātu pozitīvas pārmaiņas un noderētu sarunām ar jauniešiem par karjeras attīstības jautājumiem. Kopā ar biedrības “Pacelt pasauli” vadītāju, izaugsmes treneri Daci Briedi – Zālīti apgūsim mērķa izvirzīšanas un problēmu risināšanas prasmes. Diskutēsim par pozitīvas domāšanas un rakstura veidošanas nozīmi jaunieša izglītības ceļā. Nodarbība sniegs ieskatu personību tipu raksturojumā, akcentējot pozitīvi motivējošu sarunu nozīmi ikviena spēju un prasmju attīstībā. Atklāsim personības iekšējā dialoga motivējošo spēku jaunieša karjeras attīstības procesā. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus. Plānotais ilgums – 2 stundas.

Reģistrācija pasākumam atvērta līdz 15.04.2021. plkst.09:00, aizpildot pieteikumu  https://ej.uz/oej3

Piekļuves saiti reģistrētie dalībnieki saņems e-klases pastā stundu pirms pasākuma.

Seminārs notiek ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākumu organizē Rīgas 85.vidusskola un Rīgas 84. vidusskola. Piedalīties aicināti šo skolu 6.-12.klašu skolēnu vecāki un skolotāji.

Lūdz savlaicīgi reģistrēties un piedalīties tiešsaistes pasākumā!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Rīgas 85.vidusskolas pedagogu karjeras konsultantu Andu Zariņu, rakstot uz e-pastu Azarina8@edu.riga.lv vai pa tālr.: 26168223.