Piedzīvot lasot!

Skolas bibliotēka aicina piedalīties “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” lasīšanas maratonā. Izlasi un nobalso par savu mīļāko grāmatu, piedzīvo brīnumu un saņem Latvijas Nacionālā bibliotēkas sarūpētās balviņas!

Aizraujošs, pārdomas vai emocijas raisošs piedzīvojums slēpjas katrā grāmatā. Kāda grāmata mūs uzrunā sirds valodā, citas noslēpums uz laiku paliek neatklāts. Taču lasīšanas prasme un teksta izpratne grezno cilvēku jebkurā vecumā! Tādēļ, mīļie skolēni un vecāki, lasīsim un vērtēsim 2020.gada Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” grāmatu kolekciju savā vecuma grupā https://ej.uz/bzurija

Grāmatas meklēsim skolas vai tuvākajā pilsētas bibliotēkā, vai arī iegādāsimies grāmatu tirdzniecības vietās. Pēc to izlasīšanas sazināsimies skolas bibliotekāri Andu Zariņu, uzzināsim Rīgas 85.vidusskolas balsošanas kodu un aizpildīsim elektronisko anketu https://lasamkoks.lv/tini/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/anketa/

Septembrī čaklākie mūsu skolas lasītāji ir skolēni grupā “9+”, tādēļ pēc trešo un ceturto klašu kolektīva lūguma bibliotēka ir izveidojusi Bērnu žūrijas darba lapas, kas saņemamas pie klases audzinātājas vai latviešu valodas un literatūras skolotājas.

Ļausimies lasīšanas brīnumam, lai aiznes mūs neiepazītā realitātē, ļauj pārdzīvot un izsāpēt, saprast un iemīlēt pasauli, kurā dzīvojam.

Sagatavoja:

Anda Zariņa

skolas bibliotekāre