Krāsu nedēļa

No 27. janvāra līdz 31. janvārim skolā norisināsies Krāsu nedēļa. Katra šīs nedēļas diena būs veltīta kādai konkrētai krāsai. Klašu kolektīvus aicinām šo krāsu izcelt apģērbā un cildināt, izpildot Skolēnu padomes sagatavoto uzdevumu.

Pasākuma mērķis: padarīt skolas ikdienu interesantāku un krāšņāku, kā arī mudināt skolēnus domāt par apģērba kultūru un tā nozīmi saskarsmē.

KRĀSU NEDĒĻAS laikā, no 27. janvāra līdz 31. janvārim, sameklēsim savā garderobē dienas krāsai atbilstošu apģērbu vai aksesuāru!

Un vēl…  klasei katru dienu jāizdomā vismaz viens atjautīgs, asprātīgs,  varbūt pat neparasts teikums par skolas dzīvi, kur teikumā vārdu pirmie burti secīgi veido konkrētās dienas krāsas nosaukumu. Piemēram, ja dienas krāsa būtu PELĒKA, tad klase varētu iesūtīt sekojošu teikumu: Pirmdien es literatūrā Ērikai  kasīju ausi.

Zem teikuma (-iem) jānorāda klase! Skolotāji var iesūtīt savus teikumus! Uz lapiņas uzrakstītais teikums jāieliek krāsainajā aploksnē. Kur? To klase pamanīs, kad būs sākusies Krāsu nedēļa!

Katras dienas teikumus Skolēnu padome apkopos un  ar interesantākajiem iepazīstinās mūs visus.

Esam atsaucīgi! Meklējam tērpus!

  1. janv. -ZILA
  2. janv. – BALTA
  3. janv. – DZELTENA
  4. janv. – ZAĻA
  5. janv. – SARKANA

Lai veicas!