Uzdāvini prieku Ziemassvētkos!

Labdarības laiks ir īstais brīdis, lai mācītos saprast, ka patiesam priekam nav vajadzīga ne liela bagātība, ne dārgas dāvanas, bieži pietiek ar labu nodomu un siltu sirdi. Dāvāt prieku un iepazīt dzīvi uz pansionātu “Mežciems” devās 1.c klase kopā ar klases audzinātāju Meldru un bibliotekāri Andu.

Visu nedēļu pirmklasnieku mācījās griezt visskaistākās sniegpārsliņas pasaulē, domāja kā iepriecināt pansionāta senjorus ar dziesmu, gatavoja svētku apsveikumus, kopā ar vecākiem gādāja piparkūkas, papīru un šķēres.

Griežot sniegpārsliņas un rotājot gaiteņus, trīs stundas paskrēja nemanot. Pansionāta rimto ikdienu pieskandināja bērnu čalas un nebeidzamais dzīvesprieks. Atpūtas brīdī notika “gadsimta mačs” dambretē, kurā pirmklasnieki mērojās spēkiem ar pansionāta iemītniekiem un uzvarēja draudzība. Visi saņēma dāvanas. Bērni mājās aiznesa senjoru rokdarbu pulciņa iesaiņotus saldumus, savukārt bērnu darinātie apsveikumi Ziemassvētku dienā iepriecinās guļošos slimniekus. Atvadoties tika dziedāts un dejots. Sirdis pildīja Ziemassvētku prieks un kāds jautājums par dzīves novakari.

Paldies skolotājai Meldrau Vaškai un 1.c klases vecākiem, kas palīdzēja ienest Ziemassvētku prieku pansionātā “Mežciems”!

Sagatavoja:

Anda Zariņa