Pavasara Sporta diena

19. maijā tepat skolā un tās apkārtnē notiks Sporta diena, lai:

  • Veicinātu veselīga dzīves veida popularizēšanu aktīvi iesaistoties sportiskās aktivitātēs brīvā dabā;
  • Attīstītu veiklību, uzmanību, pilnveidot prasmes un iemaņas;
  • Veicinātu godīgu sacensību, noteikumu ievērošanu visos sporta veidos.

Vieta un laiks.

 

19.05.2015  

 

1. – 4.kl.    pl. 9.00 – 12.00

5. – 8.kl.    pl.10.00 – 13.00

 

 

Sliktu laikapstākļu gadījumā Plāns B. Skolas sporta zāle.

 

1. – 3.kl. pl.9.00 – 10.00

4. – 5.kl. pl.10.00 –11.00

6. – 8.kl. pl.11.00 –13.00

 

Organizatori.

 

Sacensības organizē: G.Aizupiete , tiesā 11.kl. skolēni un tie, kuri ir atbrīvoti no sporta.

 

Sporta veidi.

 

 Disciplīnas, kurās startē visa klase kopā:

1.Stafetes;

2.”Tautas bumba” (2. – 6.kl.meitenes; 7.8.kl.spēlē klase pret klasi);

3.Futbols (1.- 2.kl. spēlē visi zēni; 3. – 8.kl. /6 zēni);

4.”Mednieki un pīles” (1.klases);

5.”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās (skolas priekšpusē pie auto stāvvietas).

6.Krāsaino bumbiņu šķirošana uz laika kontroli

7.Nūjošana (5. – 8.kl. meitenes­);

8.Rotaļa „Astes”(1. – 4.kl.).

 

Individuālās disciplīnas, kurās piedalās 4. – 6. skolēni:

1.Orientēšanās skolas apkārtnē pēc bildēm (piedalās 4. – 6.skolēni);

2.Badmintons (4. – 8.kl. sporta zālē)

3.Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli (piedalās 4. – 6.skolēni);

4.Apļa griešana ap vidukli uz laika kontroli ((piedalās 4. – 6.skolēni).

5.Galda tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita;

6.Šautriņu mešana mērķī;

7.Lidojošo šķīvīšu mešana mērķī (3. – 8.kl. met 4. – 6.skolēni);

 

5.Vērtēšana.

 

Sporta spēles klases sacenšas savā starpā vienā klašu grupā, izņemot 7.8.klases. Tās sacentīsies savā starpā. Vērtēšana notiks starp 1. – 3.klasēm, 4. – 6.klasēm.

 7. – 8.klasēm.

Par uzvaru klase saņem 2 punktus sporta spēlēs.

Individuālajās disciplīnās:

                                        1.vieta iegūst 3 punktus,

                                        2.vieta 2punktus

                                        3.vieta 1.punktu

Sasummējot punktus kopā, tiks noteiktas stiprākās klases.

Klases tiks apbalvotas ar goda diplomiem.

 

6.Sacensību gaita pa disciplīnām.

 

1.klases

 

1.1.a klase Stafete

   1.b un 1.c kl. Futbols (zēni)un “Mednieki un pīles”(meitenes);

   (Klases spēlē savā starpā un mainās).

2.1a kl. pret 1b kl. Rotaļa “Astes”( Katra klase spēlē ar katru savā starpā).

   1c kl. Krāsaino bumbiņu šķirošana. Un tad mainās.

3. 1c kl. Apļa griešana ap vidukli / Lidojošo šķīvīšu mešana / lēcieni ar aukliņu ;

    1b kl. Orientēšanās;

    1a kl. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās

 

 

 

2.klases

 

1.2a kl. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās

2.2b kl. Apļa griešana ap vidukli / Orientēšanās pēc bildēm / Lidojošo šķīvīšu mešana mērķī / Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli

3.Rotaļa “Astes” (klase pret klasi);

4.2.a kl. stafete / 2.b kl. Krāsaino bumbiņu šķirošana (pēc tam mainās);

5.Futbols (zēni)/ “Tautas bumba “(visas meitenes);

 

 

3.klases

 

1.3a kl. Lidojošo šķīvīšu mešana; Tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita; Šautriņu mešana mērķī.

3.b kl. Orientēšanās pēc bildēm; Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli

2.Rotaļa “Astes”;

3.Futbols (zēni)/ “Tautas bumba “(visas meitenes);

4.3a kl. stafete;

5.3b kl. Apļa griešana ap vidukli / Bumbiņu šķirošana/ Šautriņu mešana mērķī / Galda tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita;;

6. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās.

 

4. klases

 

1.4a kl. pret 4b kl. Rotaļa “Astes”;

2.4a kl. Badmintons; Lidojošo šķīvīšu mešana; Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli; Orientēšanās pēc bildēm;

   4b kl. Stafete; Apļa griešana ap vidukli; Šautriņu mešana mērķī

3.4a kl. Bumbiņu šķirošana; Apļa griešana ap vidukli/ Galda tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita;

   4b kl. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās.

4.Futbols (zēni)/ “Tautas bumba “(visas meitenes);

 

 

5. klases

 

1.5a kl. Stafete;

   5b kl. Lidojošo šķīvīšu mešana; Apļa griešana ap vidukli; Šautriņu mešana mērķī / Galda tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita;

 

    Orientēšanās pēc bildēm; Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli.

2.Futbols (zēni)/ “Tautas bumba “(visas meitenes);

3.Nūjošana (abu klašu meitenes); Badmintons; Tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita; Šautriņu mešana mērķī.

   Krāsaino bumbiņu šķirošana uz laika kontroli;

4.5a kl. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās.

 

6. klases

 

1.Futbols (zēni)/ “Tautas bumba “(visas meitenes);

2. Badmintons; Lidojošo šķīvīšu mešana; Apļa griešana ap vidukli;

    Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli; Orientēšanās pēc bildēm; Galda tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita; Šautriņu mešana mērķī.

3.6a kl. Stafete;

   6b kl. ”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās;

4. Krāsaino bumbiņu šķirošana uz laika kontroli;

5. Nūjošana (meitenes); Tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita; Šautriņu mešana mērķī.

 

 

 

7.,8.klase

 

1.7.kl.Badmintons; Lidojošo šķīvīšu mešana; Lēcieni ar aukliņu uz laika kontroli;             Orientēšanās pēc bildēm; Šautriņu mešana mērķī / Tenisa bumbiņas sišana gaisā  pēc skaita;

   8.kl. Stafete;

2.Nūjošana (abu klašu meitenes); Tenisa bumbiņas sišana gaisā pēc skaita;    Šautriņu mešana mērķī.

 Krāsaino bumbiņu šķirošana uz laika kontroli (zēni);

3.Futbols (zēni) / “Tautas bumba “(abu klašu meitenes sadalīsies un veidos divas komandas);

4.”Zirnekļu tīkls” sadotās rokās.

 

 

Cienījamie klašu audzinātāji:

 

   Audzināšanas stundā lūdzu izrunājiet sporta dienas nolikumu, lai skolēni apdomā, kādā disciplīnā katrs startēs. Piedalīšanās sporta dienā ir obligāta. Lūdzu iesniegt klašu sarakstus ar atzīmējumiem, kas nav skolā, vai ir atbrīvots. Atbrīvotos skolēnus lūdzu atsūtiet pie sporta skolotājas piektdien, lai varam pārrunāt, kas kur tiesās.

 

Lūdzu veikt instruktāžu par:

– uzvedības, drošības noteikumu ievērošanu;

 – sacensību noteikumu ievērošanu;

    Sekot, lai skolēni būtu sporta apģērbos atbilstoši laika apstākļiem!

Audzinātāji, lūdzu savas klases neatstāt un būt līdzās, lai būtu kārtība un visi  sekotu norādēm!

    Atgādinu, ka 9.klasēm notiks valsts eksāmens, tāpēc brīdinām skolēnus, lai lieki pa skolu nestaigā un neklaigā.