Sasniegumi 1. cet.

Mācību darbs

Labākā klase un skolēni 2.-3. klašu grupā I semestra starpvērtējumā

  • Labākā klase – 2.a

Labākie skolēni:

1. Juris Kristapsons 2.a klase

1. Luīze Marija Ļubka 2.a klase

2. Arturs Verners 3.b klase

 

Labākā klase un skolēni 4.-6. klašu grupā I semestra starpvērtējumā

  • Labākā klase – 4.b

Labākie skolēni:

1. Inga Barvika 6.b klase

2. Roberts Batrars 4.b klase

3. Līva Kristapsone 4.b klase

 

Labākā klase un skolēni7.-12. klašu grupā I semestra starpvērtējumā

  • Labākā klase – 12.a

Labākie skolēni:

1. Armands Gedroics 12. klase

2. Māra Jaudzeme 8. klase

3. Aiga Andrijanova 9. klase

 

Ārpusstundu darbs

Skolas skatuves runas „Rīgas Zvirbulis-2014” rezultāti:

1.klašu grupā

1.vieta Klāvs Klusums Zakss (1.b klase)

2.vieta  Rafaels Lūsis-Grīnbergs (1.c klase)

3.vieta  Samanta Jansone (1.b klase)

 

2.-3.klašu grupā

1.vieta  Nikija Paula Lauberte (3.b klase)

2.vieta Letīcija Mikše (2.b klase)

3.vieta Artūrs Taskins (3.b klase)

 

4.-6.klašu grupā

1.vieta Inga Barvika (6.b klase)

2.vieta Rauls Vucāns (4.b klase)

3.vieta Henriete Ķere (5.b.klase)

 

 

Vidzemes priekšpilsētā skatuves runas konkursā „Rīgas Zvirbulis-2014”

  • 3. pakāpi ieguva Navids Hasans 12. klase

Konkursā „Gleznojumi uz zīda. Ziedi”atzinību ieguva Nikija Paula Šauriņa 4.b klase

Mūsu skolā tika realizēti projekti:

Skolas sabiedrības integrācijas projekts „Rīgas kultūru kaldinot, kurā piedalījās un darbus izstādei sagatavoja

Viktorija Bērzkalne (1.a), Roberts Lokmanis (1.a), Samanta Strazdiņa (2.a), Pēteris Vīksniņš (2.b), Francis Fedorovičš (2.b), Ketija Pālēna (2.b), Renārs Robežnieks (2.b), Dagnija Daukante-Laganovska (3.a), Sabīne Liberte (3.b), Arturs Verners (3.b), Elīna Smoļakova (4.a), Amanda Āboltiņa (4.a), Ance Katrīna Āboliņa (4.a), Loreta Reide (4.b), Līva Kristapsone (4.b), Anastasija Ņikandrova (4.b), Rauls Vucāns (4.b), Rihards Doniks (4.b), Ketija Annija Krastiņa (4.b), Rinalds Āboliņš (4.b), Normunds Paserns (5.a), Marta Alma Melbārde (5.a), Sintija Samauska (5.a), Linda Keita Trepša (5.a), Katrīna Birzaka (5.b), Henriete Ķere (5.b), Kitija Heniņa (5.b), Krista Valtere (5.b), Melinda Briede (6.a), Līva Dārzniece (6.a), Elīna Voroņina (6.a), Anete Propere (6.b), Katrīna Grecka (6.b), Samanta Marhilēviča (7.a), Karolīna Pavļuka (9.a), Simona Monika Namavīra (9.a).

Projektu Rīgas 85. vidusskolas brīvprātīgā darba programmā „Skolas radio” īstenoja

Daniils Voroņins (6.a), Daina Erceniece (8.a), Santa Eglīte (8.a), Annija Daukante-Laganovska (9.a), Anrijs Gedroics (9.a), Andis Bogdanovs (9.a), Gustavs Baltiņš (11.a), Raimonds Naļežitijs (12.a), Armands Gedroics (12.a), Toms Uļuks (12.a), Toms Paipals (12.a), Oskars Miezis (12.a).

Starpskolu sacensībās par „Profesiju sīrupu” veiksmīgi startēja 9. klases skolēni:

Aiga Andrijanova, Annija Daukante-Laganovska, Eva-Evija Dzjubo, Elizabete Līga Bula, Roberts Artūrs Bumburs, Rūdolfs Krauklis. 

Dejotāju panākumi

20.09.2014. –  Sporta deju sacensības „Z – Turnīrs”

  • Juniori I E4–  1.vieta un Zelta kauss- Valdis Šaripo 6.a un Silva Jaudzeme 5.b
  • Jaun.+Pieaug. ST  – 1. vieta un Zelta kauss – Navids Hasans 12.a

27.09.2014. – Sporta deju sacensības „Skolēnu Pils Kauss 2014” ( Latvijas kauss)

  • Jaun.+Pieaug. LA Latvijas Kauss – 2. vieta un Sudraba kauss – Navids Hasans 12.a

28.09.2014. – Starptautiskas sacensības  „Rudens 2014”, Latvijas Reitings 10 dejās.

  • Juniori I  Latvijas reitings 8 dejās –  3.vieta un Bronzas kauss – Līva Dārzniece 6.a
  • Juniori I E4–  2.vieta un Sudraba kauss – Valdis Šaripo 6.a un Silva Jaudzeme 5.b

2-4.kl.grupā:

  • 1.vieta un Zelta medaļas – Katrīna Anna Bandeniece, Sebastians Diruds, Juris Kristapsons 2.a., Līva Kristapsone 4.b.

Solo meitenes:

  • 1.vieta un Zelta medaļa –Nikola Patrīcija Zubova 3.b

12.10.2014. – Sporta deju sacensības „Zelta rudens 2014” (Latvijas Kauss)

  • Juniori I E4 –  2.vieta un Sudraba kauss – Valdis Šaripo 6.a un Silva Jaudzeme 5.b
  • Jaun.+Pieaug. ST Latvijas Kauss – 3. vieta un Bronzas kauss – Navids Hasans 12.a

2.-4.kl.grupā:

  • 1.vieta – Juris Kristapsons 2.a., Līva Kristapsone 4.b.
  • 2.vieta  – Katrīna Anna Bandeniece, Sebastians Diruds, Alise Bērzapāne 2.a.

17.-19.10.14. Starptautiskās sporta deju sacensības Somijā „Helsinki Open 2014”Ziemeļeiropas Čempionāts.

  • Somijas galvaspilsētā Helsinkos notikušajā Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās lielisku panākumu guvusi Latvijas komanda, kura deviņu valstu konkurencē kļuva par uzvarētājiem, aiz sevis atstājot Igauniju un Somiju. 
  • Latvijas komandu pārstāvēja mūsu skolas audzēkni: Līva Dārzniece 6.a un Navids Hasans 12.a