Aprīlī

Latvijas Zinātniski pētniecisko darbu konferencē.

12. a klases skolniece Monta Eglīte ieguva 1. vietu

 

Rīgas pilsētas publiskās runas konkursā angļu valodā

1. vietu ieguva 9. b klases skolnieks Roberts Radžabovs.

 

Mūsu skolas 1.-2. kl. tautas deju kolektīvs “VARAVĪKSNE” Vidzemes priekšpilsētu tautas deju skatē izcīnīja I pakāpi un piedalīsies Rīgas bērnu un jauniešu II Deju svētkos, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 18. maijā.

 

Mūsu skolas Sporta deju kluba „Stars” dalībnieku panākumi

Sacensībās “Mūsu cerības – 2011” (martā) sporta deju klubs STARS izcīnīja

1.vietu un Zelta kausu kā aktīvākais klubs sacensībās!!!

1.vieta un Zelta kauss – Līva Dārzniece 2.a

Uldis Kempels un Silva Jaudzeme 1.b,Daniils Voroņins un Estere Jākobsone 2.a

Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a

1. vieta – Aleksandrs Novikovs, Alise Zoltnere-Šakina 1.a., Krista Valtere 1.b,

Paula Mališevska 2.a, Jānis Lācis, Māra Jaudzeme, Amanda Zepa 4.a

2. vieta – Marta Alma Melbārde 1.a, Valdis Šaripo, Pāvels Jurgevičs,

Elīna Voroņina 2.a., Marta Kempele 2.b

Latvijas kauss  – 3.vieta un Sudraba kauss – Līva Dārzniece 2.a

2.vieta – Elīna Voroņina, Paula Mališevska, Loreta Talente 2.a., Estere Frišenfelde 2.b

 

Sacensībās „Rīgas pavasaris – 2011” sporta deju klubs STARS izcīnīja

1.vietu un Zelta kausu kā aktīvākais klubs sacensībās!!!

1. vietu un Zelta kausu ieguva Līva Dārzniece 2.a, Amanda Zepa 4.a,

Roberts Šamanovs 1.a un Silva Jaudzeme 1.b, Jānis Lācis un Māra Jaudzeme 4.a

1. vietu ieguva Uldis Kempels un Krista Valtere 1.b, Paula Mališevska un Kristaps Paļums 2.a, Valdis Šaripo 2.a un Marta Kempele 2.b, Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a,

Inga Barvika 2.b

2. vietu un Sudraba kausu ieguva Līva Dārzniece 2.a

2. vietu ieguva Aleksandrs Novikovs, Marta Alma Melbārde 1.a, Henriete Ķere 1.b,

Pāvels Jurgevičs, Elīna Varoņina, Loreta Talente 2.a

Daniils Varoņins un Estere Jākobsone 2.a, Inga Barvika 2.b

3. vietu ieguva Maksis Ralfs Siliņš 1.b un Alise Zoltnere – Šakina 1.a

Finālā 4. vieta, bet savā grupā 1. vieta Navids Hasans 8.a

Finālā 5.vieta, bet savā grupā 2. vieta Marina Puisāne 2.a

 

Sacensībās „Zvaigžņu Lietus – 2011”

Latvijas kauss, 2. vieta un Sudraba kauss Līvai Dāzrniecei 2.a

Finālā 5. vieta, bet savā grupā 2. vieta Navidam Hasanam 8.a

1. vieta Aleksandrs Novikovs un Marta Alma Melbārde 1.a,

Uldis Kempels un Krista Valtere 1.b, Paula Mališevska un Kristaps Paļums 2.a, Valdis Šaripo 2.a un Marta Kempele 2.b, Daniels Dāzriņš un Santa Marija Eglīte 4.a

2. vieta Pāvels Jurgevičs un Loreta Talente 2.a

4. vieta finālā Amanda Zepa 4.a

 

Sacensībās „Siguldas pavasaris – 2011” 2. vieta Paula Mališevska un Kristaps Paļums 2.a

 

Sacensībās „Elfs – 2011” Maestro cup – 1. vieta un Zelta kauss Līva Dārzniece 2.a

Labestības nedēļa

Uzmanību, uzmanību!

TŪLĪT PĒC LIELDIENĀM SKOLĀ SĀKSIES LABESTĪBAS NEDĒĻA!

No 26. – 29.aprīlim

  • ik rītu pie skolas dežurantes gaidīs klases kolektīviem adresētas
  • vēstules ar dienas tēmu un uzdevumu!
  • Lūgums klašu vecākajiem tās saņemt un nolasīt klasesbiedriem!

 

Otrdien – Smaida dienā – dāvāsim viens otram smaidu,

Trešdien – Apskāvienu dienā – draudzīgi apskausimies,

Ceturtdien – Mīļvārdiņu dienā – visiem teiksim mīļus vārdus

Piektdien – Labo darbu dienā – palīdzēsim un iepriecināsim cits citu

 

Papildus informācija par dienas tēmu atrodama uz plakātiem pie aktu zāles.

Atvērtā diena vecākiem

Vecāki laipni esiet gaidīti mūsu skolā 20.04.2011

  • 16.00-18.00 individuālās sarunas ar priekšmetu skolotājiem;
  • no 18.00 klases vecāku sapulces;

Martā

Zinātniski pētniecisko darbu konferencē Rīgas pilsētā

1.vietu ieguva Monta Eglīte (12.a), 3.vietu ieguva Linards Kļaviņš(12.a),

atzinību – Rūdolfs Bokums(12.b)

 

Vidzemes priekšpilsētas krievu valodas (svešvalodas) izteiksmīgās runas konkursā

3.vietu ieguva Katrīna Kiršteine(11.b)

 

Mūsu skolas matemātikas olimpiādes rezultāti:

1.vieta – Silva Jaudzeme(1.b)

Inga Barvika( 2.b)

Edgars Pētersons (3.a)

Daina Erceniece (4.a)

2.vieta – Aleksandrs Novikovs (1.a)

Kārlis Kaugars (2.a)

Armands Sindrūns (3.a)

Pēteris Mikus Pētersons (4.a)

3.vieta – Emīls Kaupužs (1.a)

Roberts Bauris (2.a),

Daniels Širakovs (2.a)

Santa Marija Eglīte (4.a),

Amanda Zepa (4.a)

 

39. starptautiskās bērnu mākslas izstādes konkursa „Lidice 2011” laureāti Latvijas kārtā –

Eva Evija Dzjubo (5.a) un Ēriks Šamanovs (12.a)

 

Lietišķās mākslas konkursā „Krāsu, formu saspēles”

Vidzemes priekšpilsētā

diplomus ieguva 9. a klases skolēni

Sandis Abramovičs, Arnolds Āriņš, Edgars Dūms, Reinis Krauklis, Artūrs Kupļauskis, Ričards Rubīns.

Atzinību ieguva Helēna Maija Avotiņa 1.a

 

Lietišķās mākslas konkursā „Pļava – 6”

3. vietu ieguva Alise Zoltnere 1.a un Henriete Ķere 1.b,

atzinību ieguva Helēna Maija Avotiņa 1.a, Marta Alma Melbārde 1.a, Krista Valtere 1.b

 

Sporta deju sacensībās „Radisson Blu kauss 2011”

1. vietu ieguva Krista Valtere 1.b, Uldis Kempels 1.b,

Roberts Šamanovs 1.a, Silva Jaudzeme 1.b, Estere Jākobsone 2.a, Kristaps Paļums 2.a, Pāvels Jurgēvičs 2.a, Paula Mališevska 2.a,

Santa Marija Eglīte 4.a, Daniels Dārziņš 4.a, Amanda Zepa 4.a

2. vietu ieguva Marta Alma Melbārde 1.a, Aleksandrs Novikovs 1.a, Marta Kempele 2.b, Valdis Šaripo 2.a

2.vietu un Sudraba kausu ieguva Līva Dārzniece 2.a

4. vietu ieguva Marina Puisāne 5.a

  

Sporta deju sacensībās „Lieldienu zaķis 2011”

1. vietu un Zelta kausu ieguva Krista Valtere 1.b un Uldis Kempels 1.b.

2. vietu un Sudraba kausu ieguva Līva Dārzniece 2.a.

3. vietu un Bronzas kausu ieguva Marina Puisāne 5.a

Juniori II D-C – Latvijas kauss – finālā 6. vietu, bet savā grupā

2. vietu un kausu ieguva Navids Hasans 8.a

 

Mēs lepojamies ar mūsu skolas 5. a klases skolnieces

Elizabetes Luisas Līviņas starptautiskiem panākumiem daiļslidošanā:

3. vieta „Kaunas February Cup 2011”

1. vieta „Stockholm Trophy”

 

Martā

Vidzemes priekšpilsētas ģeogrāfijas olimpiādē

2.vietu ieguva Sandis Ružs (11.b), atzinību – Ilze Bērziņa(12.a)

Vidzemes priekšpilsētas matemātikas olimpiādē

3. vietu ieguva Andris Barviks(5.a)

Spēles “Nāc draudzēties!”

Rīgas 85. vidusskolas skolēnu padome
21.04 plkst. 12.00 aicina piedalīties 8.-9. klašu skolēnus jautrās spēlēs „Nāc draudzēties!”
 

 

Līdzi jāņem ērts apģērbs, sporta apavi un
labs garastāvoklis!!!

Pieteikties līdz 18.04.2011

Talantu konkursa video

Edgars un Elizabete 9.a

Krista 9.a

Agnese 4.a

Madara 5.a

Daniils un Elīna 2.a

Reinis un Pēteris 4.a

Renāte 2.b

Jānis 4.a

6. klase

Laura un Santa 7.a

Laura, Ernests un Edgars 3.a

Laura 5.a

Inga 2.b

Elīna 2.b