Janvārī un februārī

Vidzemes priekšpilsētas Vokālo ansambļu skatē 1. pakāpes diplomu ieguva

mūsu skolas 1. – 4. klašu ansamblis (Marta Dzene 1.a, Santa Johansone 1.a, Silva Jaudzeme 1.b, Džoanna Edžugbo 2.a, Līva Dārzniece 2.a, Laima Ozoliņa 2.a, Loreta Talente 2.a, Inga Barvika 2.b, Daina Erceniece 4.a, Rebeka Damila Kosmane 4.a, Dairis Ulmanis 4.a)

5. klašu ansamblis ieguva 2. pakāpes diplomu (Eva Dzjubo 5.a, Sanda Mierkalne 5.a, Marina Puisāne 5.a, Beāte Gerda Velviča 5.a, Laura Vilerte 5.a, Madara Ieva Zilgalve 5.a, Karlīna Franciska Govoruhina 6.a)

Par radošiem sasniegumiem vizuālās mākslas konkursā „Zīda pārvērtības”

atzinību ieguva Aiga Adrijanova 5.a, Santa Paula Fatahudinova 8.a, Monta Benga 8.a

Skolas Izteiksmīgās runas konkursa (krievu valodā) rezultāti

1. vieta                        Vlada Šmaukstele 6.a             Alisa Timošenko 6.a

                                    Katrīne Kiršteine 11.b

2. vieta                        Lauma Āboltiņa 6.a                Armanda Arutjunova 6.a

                                  Oksana Skorodihina 11.b

3. vieta                        Ņikita Umnovs 7.a                  Sintija Krastiņa 11.a

Tatjanas dienas – krievu kultūras un izglītības svētkos Latvijā – izpildītājmākslas konkursā

1. vietu ieguva Artūrs Osītis 11.a un Navids Hasans 8.a

Vizuālās un lietišķās mākslas konkursā – izstādē „Egles rota” atzinību ieguva:

  • Henriete Ķere 1.b,
  • Edgars Dūms 9.a

Ziedu salona „Amarands” specbalva tika piešķirta

  • Žanetei Tubelei 1.b

Vizuālās mākslas konkursā „Barikādēm – 20”

  • 2. vietu ieguva Armands Zelčs un Dainis Rozenfelds 7.a

Vides izglītības konkursā „Nāc mežā ciemoties!” atzinību ieguva:

  • Diāna Latuškina 9.a,
  • Inita Rugāja 9.a,
  • Edgars Dūms 9.a,
  • Ieva Kuļikovska 8.a,
  • Marsela Gavrilova 8.a,
  • Laila Rāzna 8.a

Mūsu skolas sporta deju kolektīva “Stars”  panākumi

13.02.2011. – Sporta deju sacensībās “Dzintarjūra 2011”.

4.a klases skolēni Santa Marija Eglīte un Daniels Dārziņš ieguva 1. vietu

Līva Dārzniece 2.a ieguva Zelta kausu un Sudraba kausu

19.02.2011.- Rīgas atklātās meistarsacīkstēs – 2011.

1.vieta             Līva Dārzniece 2.a

2.kl. grupā:

1.vieta –          Kristaps Paļums un Paula Mališevska 2.a

2. vieta –         Pāvels Jurgevičs, Valdis Šaripo 2.a., Inga Barvika 2.b

4.kl.grupā:

1.vieta –          Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a

 

Sporta deju sacensības “Ziema -2011”

  • E4 grupā – 2. vieta un Sudraba kauss Līva Dārzniece 2.a
  • 1.vieta  Roberts Šamanovs 1.a un Silva Jaudzeme 1.b
  • 2.vieta  Aleksandrs Novikovs un Marta Alma Melbārde 1.a,
  • Uldis Kempels un Krista Valtere 1.b
  • 1. vieta Jānis Lācis un Māra Jaudzeme 4.a
  • Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a
  • 2. vieta Amanda Zepa 4.a
  • Meitenes solo: 1. vieta Loreta Talente, Paula Mališevska 2.a

Sporta deju sacensības “Ziemas valsis – 2011”

  • Grupā E4 Latvijas kauss – 2.vieta un Sudraba kauss Līva Dārzniece 2.a

 

I Semestrī

Vidzemes priekšpilsētas skatuves runas konkursā mūsu skolas dalībnieki ieguva šādus rezultātus:

2.vieta – Navids Hasans(8.a)

Atzinības – Pēteris Mikus Pētersons (4.a), Rūdolfs Krauklis (5.a),Artūrs Osītis (11.a)

Mocīšu darbnīcas konkursā – kvadracikls

2.vieta- Pēteris Mikus Pētersons  (4.a)

Vizuālās un lietišķās mākslas izstādē- konkursā mūsu skolas skolēni ieguva šādus rezultātus:

1.vieta – Arnolds Āriņš (9.a)

2.vieta – Vlada Šmaukstele (6.a)

3.vieta – Ilona Rozenbauma (7.a)

Atzinības – Edgars Dūms (9.a), Reinis Krauklis (9.a), Sandis Abramovičs (9.a), Ričards Rubīns (9.a), Jurģis Dukurs (6.a)

Mākslas konkursā- izstādē” Dzīvo zaļi ” mūsu skolas pedagogs Arvīds Matusevičs ieguva 2. vietu

Skolas daiļrunātāju konkursa “Zvirbulis 2010” rezultāti:

1. vieta

  • Pēteris Mikus Pētersons 4.a
  • Laura Ražinska 3.a
  • Kristaps Paļums 2.a
  • Samuels Klimaševskis 1.a
  • Silva Jaudzeme 1.b

2. vieta

  • Santa Marija Eglīte 4.a
  • Daina Erceniece 4.a
  • Armands Sindrūns 3.a
  • Inga Barvika 2.b
  • Kristaps Šulcs 1.a

3. vieta

  • Līva Dārziņa 2.a
  • Džoanna Edžugbo 2.a
  • Raivis Ansons 2.b
  • Krists Kārkliņš 1.b
  • Krista Valtere 1.b

SIA “Rīgas meži” rīkotajā plakātu konkursā – “Rīgas mežu bagātība”

  • 3. vieta Armands Zelčs 7.a

“Superpuika 2011” uz otro kārtu izvirzīts

  • 7.a klases skolnieks Dairis Rozenfelds

Atzinības par piedalīšanos Skolēnu Dziesmu un Deju svētkiem veltītajā izstādē ieguva:

  • Edgars Dūms 9.a
  • Arnolds Āriņš 9.a
  • Artūrs Rugājs 6.a

Deju skate:

  • 1.vieta Uldis Kempels un Silva Jaudzeme 1.b
  • 2.vieta Maksis Ralfs Siliņš un Krista Valtere 1.b
  • 1.vieta un Zelta kauss Kristaps Paļums un Paula Mališevska 2.a
  • 1.vieta Inga Barvika 2.b
  • 2.vieta Valdis Šaripo, Estere Jākobsone 2.a, Marta Kempele 2.b
  • 1.vieta un Zelta kauss Amanda Zepa 4.a
  • 1.vieta Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a
  • Meitenes solo: 1.vieta un Zelta kauss Paula Mališevska 2.a , Amanda Zepa 4.a
  • 1.vieta Loreta Talente 2.a
  • 2.vieta Estere Frišenfelde 2.b

 27.11.2010.- sporta deju sacensības “Rudens kauss – 2010”.

Juniori II grupā:  1. vieta un Zelta kauss Navids Hasans 8.a

Juniori I grupā:   2. vieta un Sudraba kauss Marina Puisāne 5.a

1.-2. klašu grupā:

1. vieta   Uldis Kempels, Silva Jaudzeme 1.a, Marta Kempele 2.a

2. vieta   Aleksandrs Novikovs, Marta Alma Melbārde, Alise Zoltnere- Šakina 1.a.,  Maksis Ralfs Siliņš, Krista Valtere, Henriete Ķere 1.b.

2.-4. klašu grupā:

1.vieta  Līva Dārzniece 2.a, Jānis Lācis un Māra Jaudzeme 4.a.

21.11.2010. – “Rudens Ritmos 2010”.

Absolūti 1.vieta un Zelta kauss Līva Dārzniece 2.a

Absolūti  1. vieta un Zelta kauss Daniels Dārziņš un Santa Marija Eglīte 4.a

1.vieta Kristaps Paļums 2.a un Inga Barvika 2.b

2.vieta Pāvels Jurgevičs, Paula Mališevska, Valdis Šaripo 2.a, Amanda Zepa 4.a

 

14.11. 2010. – sporta deju sacensības “Baltijas Zvaigznītes 2010”.

Absolūti 1.vieta un Zelta kauss – Līva Dārzniece 2.a.

2. vietas:

Pāvels Jurgevičs, Paula Mališevska, Loreta Talente, Valdis Šaripo -2.a

Marta Kempele,Inga Barvika, Renārs Zaicevs- 2.b

Startejot divās grupas Juniori II D ST un Juniori II D LA – Navids Hasans( 8.a) izcīnija divas 2 vietas!!!!

Un mūsu klubs “Stars” izcīnija kausu kā  Visaktīvākais klubs.

 “Mārtiņrožu laiks”

1. vieta Līva Dārzniece 2.a

“Dancers Cup 2010”

1. vieta Līva Dārzniece 2.a

“Dance A kauss”

2. vieta Marina Puisāne 5. a 

“Mazās zvaigznītes 2010”

1. vieta
Līva Dārzniece 2.a, Inga Barvika 2.b, Kristaps Paļums 2.a

2. vieta
Marina Puisāne 5.a, Pāvels Jurgevičs 2.a, Paula Mališevska 2.a,
Elīna Voroņina 2.a, Estere Jākobsone 2.a, Daniils Voroņins 2.a,
Valdis Šaripo 2.a, Marta Kempele 2.b

3. vieta
Renārs Zaicevs 2.b, Loreta Talente 2.a

“Zelta kausu” un 1. vietu ieguva

Daniels Dārziņš 4.a, Santa Marija Eglīte 4.a
2. vieta Navids Hasans 8.a

 

Sporta deju sacensības

31. oktobris –  “Elfs – 2010”

2.-3. kl. grupa:

1. vieta

Paula Mališevska 2.a

Valdis  Šaripo 2.a

Pāvels Jurgevičs 2.a

4.-7.kl. grupa:

1. vieta

Santa Marija Eglīte – Daniels Dārziņš  4.a

Juniori I gupā 2.vieta un sudraba kauss Marina Puisāne 5.a

Juniori II grupā 3. vieta un bronzas kauss Navids Hasans 8.a

Pieteikšanās Talantu šovam

Šonedēļ variet pieteikt savu priekšnesumu (jebkāda veida – visu, ko protat labāk nekā citi) pie skolotāja J.Aizupieša vai pie savu klašu pašpārvaldes biedriem. 

Talantu konkurss notiks 10.03.2011 (ceturtdienā) plkst. 17.00.

Mēģinājumi:

  • 09.03 (trešdienā) – 14.00
  • 10.03 (ceturtdienā) – garajā starpbrīdī un pirms koncerta 16.00

Radošā darbnīca

Atgādinām, ka vēl tikai līdz 1. martam ir iespējams pieteikties Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas veidotajā RADOŠAJĀ DARBNĪCĀ, kuras laikā vidusskolēniem ir dota iespēja pavasara brīvdienās izmēģināt studijas pirms iestāšanās!

  Radošajā darbnīcā vidusskolēni varēs iejusties studentu ikdienā un izmēģināt savus spēkus žurnālistikā, piedaloties portāla mansmedijs.lv veidošanā, radio un televīzijas ziņu tapšanā multimediju studijā un iepazīstoties ar studentu televīzijas KIVI TV komandu, kā arī varēsi izzināt jauno mediju iespējas, analizēt pazīstamākos reklāmas prakses piemērus un tikties ar nozares ekspertiem vai iejusties melnā kardināla lomā sabiedrisko attiecību laukā un būt par režisoru pašam savā kino. 

Lūgums izlikt informācijas plakātus skolēniem pieejamā vietā! Ja iespējams – uzrunājiet vecākas klases tieši, jo laiks, lai pieteiktos vairs nav atlicis daudz! 

Radošās darbnīcas vietu skaits ir ierobežots. Interesenti tiks vērtēti pēc motivācijas apraksta pieteikuma anketā.

Lai pieteiktos Radošajai darbnīcai, lūdzu, apmeklē www.szf.lu.lv sadaļas Nāc studēt aktualitātes, kur pieejama informācija par Radošo darbnīcu un saite uz pieteikuma anketu!

Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu šeit 

Nepalaidiet garām iespēju saprast vai komunikācijas studijas ir īstais aicinājums pirms izdarīta studiju izvēle!

Skolēniem no reģioniem tiks apmaksāta dzīvošana LU dienesta viesnīcā.

Studenta kurpēs

LU jau piekto gadu piedāvā pasākumu topošajiem studentiem “Studenta kurpēs”

Pasākums ir domāts vidusskolēniem. Tā laikā viņi vienu dienu iejūtas kāda LU studenta ādā un var piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē: lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos. Tā ir iespēja iepazīties ar Universitātes studiju programmām, to saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē. lai vēlāk jau veiksmīgi adaptētos studiju vidē, pasākuma gaitā skolēniem būs iespēja iepazīties gan ar studēšanas procesam nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, gan fakultātes bibliotēku un citām mācību telpām. Piedaloties šajā pasākumā, skolēni jau sāk iepazīt studiju dzīvi un ar to saistītās aktivitātes. Tā ir iespēja izzināt, ko nozīmē studijas konkrētajā programmā, kas tajās ir svarīgākais, kādi ir pasniedzēji un kādas papildu iespējas var apgūt LU.

“Studentu kurpēs” Latvijas Universitātē norisināsies no 2011. gada 4.-8. aprīlim. Lūdzam izvērtēt iespēju ļaut skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs” mācību laikā. Ja skolēniem būs nepieciešama izziņa par pasākuma apmeklējumu, LU to varēs izsniegt.

Skolēni, kuri ieinteresēti piedalīties šajā pasākumā, ir aicināti aizpildīt pieteikuma anketu LU mājas lapā www.lu.lv sadaļā “Studenta kurpēs” http://www.lu.lv/gribustudet/informativiepasakumi/studentakurpes/skoleniem/ 

Kontakti:

Līva Pugoviča, t.67034444, e-pasts: studentakurpes@lu.lv

Inita Šņeidere, t. 67034406, e-pasts: lu@lu.lv

Projektu darbi

2010./2011. m.g.
Klase/skolotājs Projekta tēma
2.a un 2.b Skolas prezentācija bērnudārzos
3.a Teātra izrādes iestudēšana “Eža kažociņš”
4.a Palīdzēsim skolā – sagaidīt pavasari
5.a Klases mājas lapas izveide www.r85vsk.lv/5a un dzīvnieku patversmes Latvijā
6.a Palīdzēt citiem, nozīmē palīdzēt sev!
7.a Sadarbība ar skautu un gaidu organizāciju
8.a Informācijas krātuves
9.a Ielūgumi uz Pēdējo zvanu un izlaidums 9.kl. Metodisko materiālu izveide mūzikā.
9.b Klases vizuālā labiekārtošana. (Fizikālie uzskates materiāli)
10.a Juglas dzīvnieku patversme + referāti vēsturē
11.a ZPD
11.b Biznesa plāni
12.a Gatavošanās Žetonu vakaram
12.b Gatavošanās Žetonu vakaram
Arvīds Matusevičš Mājturības kabineta labiekārtošana. Instrumentu izgatavošana.
Dace Ruskule, Inta Kļaviņa Mājturības kabineta sakopšana, labiekārtošana. Lieldienu dekorācijas.
Renāte Niebolte-Neibolte Vācu valoda kabineta uzskates materiālu sagatavošana.
Aiga Ozolniece Matemātika nedēļas organizēšana.
Aina Birzniece Mācību materiālu sistematizācija. Spēļu kārtošana atpūtas centrā.
Aina Znotiņa Materiāli skolas literatūras žurnālam.

Tuvojās Valentīndiena!!!

Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena drīz būs klāt. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi.

 

Mūsu skolā arī centīsimies radīt šādu noskaņu:

  • sākot ar 09.02 skolas foajē būs Valentīna pasts, kas darbosies līdz pat 14.02
  • pašā Valentīndienā plkst. 14.00 sāksies  “Pāru spēles”.
  • Pēc 17.00 sāksies diskotēka un turpināsies līdz pat 21.00

Sniega figūru konkurss “Sniega Cilvēks Yeti”

Saldējuma ražotājs “Balbiino” AS uzaicina 1.-9. klašu skolēnus piedalīties radošā sniega figūru konkursā “Sniega Cilvēks Yeti”. “Balbiino” tēls ir sniega cilvēks Yeti, kuram ļoti patīk sniegs, turklāt ziema mums ir dāvājusi daudz sniega un iespējas sniega priekiem. 🙂

 

Visaktīvākie krāsu nedēļā

Visaktīvākie krāsu nedēļā, pēc atbilstošā apģērba, bija:

1. vieta 4.a;
2. vieta 5.a; (visaktīvākie konkursos)
3. vieta 1.a;
4. vieta 12.a;
5. vieta 11.a;

APSVEICAM!!!

Ēnu dienas LLU

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 16. februārī norisināsies jauniešu karjeras izvēles veicināšanas projekta “Ēnu dienas 2011” pasākums “Skolēns-studenta ēna”. Vidusskolēni tajā aicināti kļūt par studenta “ēnām”, vienu dienu iejūtoties augstskolas ikdienā.