Viesu grāmata


  *
 
 

  *
*

captcha

(27)
(17) sk
Sun, 4 October 2015 21:03:36 +0000  /  95.68.84.***

Ir jau facebook lapa skolai www.facebook.com/r85vsk

(16) Santa
Thu, 17 September 2015 13:26:20 +0000  /  212.93.114.***

Vai būtu iespējams izveidot FB lapu informācijai par skolas salidojumu? Pagaidām pieejama visai trūcīga (gandrīz nekāda) informācija...

(15) Mamma
Mon, 14 September 2015 17:13:07 +0000  /  81.198.124.***

Ārkārtīgi žēl, ka skolotāju sarakstā vairs nav atrodams Skolotājs Egils Braķis. Šis ir cilvēks, kura priekšā daudzi skolēni cieņā noliec galvas. Jāpiemin, ka Egils Braķis ir vairākkārtējs aptaujas Rīgas Sakarīgākais skolotājs laure

(14) sk
Tue, 8 September 2015 10:24:57 +0000  /  10.1.0.***

Jā, notiks 23.oktobrī

(13) Santa
Mon, 7 September 2015 11:36:24 +0000  /  212.93.114.***

Labdien!
Vai šoruden notiks absolventu salidojums?

(12) Vita
Thu, 20 August 2015 20:14:26 +0000  /  46.109.184.***

Sveicināti, vēlos uzzināt vai ir kaut kur pieejams klašu sadalījums pēc uzvārdiem,pirmklasniekiem?
Paldies.

(11) Mamma
Thu, 21 May 2015 10:09:54 +0000  /  80.233.216.***

Kā pieteikties pirmsskolai?

(10) Chiblets
Sat, 24 January 2015 13:31:54 +0000  /  193.238.215.***

Kā pieteikties skolai?

(9) sk
Wed, 17 December 2014 22:41:23 +0000  /  95.68.91.***

Iespējams, būs salidojums :)

(8) Andra
Mon, 27 October 2014 15:17:20 +0000  /  95.68.78.**
email

Labdien!

Pirms 4 gadiem bija skolas salidojums. Toreiz tika runāts, ka turpmāk salidojumi būs ik pa 5 gadiem. Vai šāds plāns joprojām ir aktuāls un vai nākamgad ir plānots atkārtots salidojums?

Andra