Glezniecības darbnīcas iecietības veicināšanai

Piedzīvot atklāsmi mākslā, mācīties izprast sevi un  līdzcilvēkus, aicina glezniecības darbnīcas ar skolotāju Sandru Danebergu – Eriksoni un zīda apgleznošanas darbnīcas ar skolotāju Daci Ruskuli sabiedrības integrācijas projekta “Radošs un drošs Rīgā” ietvaros. Lūgti visi interesenti, gan skolēni, gan vecāki un skolotāji.

“Vedic Art” glezniecības darbnīca ar Sandru Danebergu-Eriksoni notiks 19. un 26. septembrī, 3. un 10. oktobrī no plkst.15:00 līdz 18:30 310. kabinetā

Zīda apgleznošanas darbnīcas ar Daci Ruskuli aicina 18. un 23.septembrī no plkst. 14:45 līdz 15:45 215.kabinetā.

50 veiksmīgākie darbnīcās tapušie darbi tiks ierāmēti un izstādīti Rīgas Nevalstisko organizāciju (NVO) namā. Izstāde “Radošs un drošs Rīgā” NVO namā būs skatāma no 1. līdz 30. novembrim.

Glezniecības un zīda apgleznošanas darbnīcas ir BEZMAKSAS! Dalībniekiem tiks nodrošināti visi mācību materiāli.

Papildus informācija, sazinoties ar Sabiedrības integrācijas projekta “Radošs un drošs Rīgā” koordinatori Andu Zariņu (izmantojot e-klase.lv, tālr. 26168223 vai e-pastu:Azarina8@edu.riga.lv)

Projekts “Radošs un drošs Rīgā” tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Darbnīcā tiks veikta fotogrāfiju vai video uzņemšana, materiāli tiks izmantoti publicitātes nolūkos, pasākuma un projekta norises atspoguļošanai.

Sagatavoja:

Anda Zariņa