Turpinās “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”

Skolas bibliotēka piedalās LNB lasītveicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”, kas piedāvā iespēju nobalsot par izlasītajām žūrijas grāmatām un piedalīties balvu izlozē.

Novembrī skolas bibliotēka ir saņēmusi vairākas labas ziņas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas par gaidāmajām Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas balvām.

Šogad no Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas (BJVŽ) dalībnieku vidus Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvji izlozēs 3 veiksminiekus no visiem BJVŽ 2018 lasītājiem, kuri laimēs TALLINK kruīza ceļojuma kartes maršrutā Rīga –Stokholma – Rīga 4 personām. Izloze notiks programmas noslēgumā, izmantojot kādu no automātiskās izlozes programmām. Ar laimētājiem LNB sazināsies personīgi, bet balvas pasniegs Lielajos lasīšanas svētkos 2019. gada martā.

Mīļie lasītāji, tas nav neiespējami, pagājušā gadā šādu balvu ieguva mūsu skolas skolnieks Emīls Klaks ar ģimeni. Aicinu bērnus un vecākus nobalstot par izlasītajām grāmatām un piedalīties izlozē.

Īpaša balvu izloze notiks BJVŽ akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” ietvaros. Plašāka informācija par šo  akciju atrodama Lasāmkokā ( https://ej.uz/vtl_2018 ). Paldies izklaides parka “Avārijas Brigāde” draudzīgajam kolektīvam, kas jau otro gadu atbalsta akciju “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” par ko esam ļoti pateicīgi.

Iepazīties un nobalsot par Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatām vai to sarakstu var skolas bibliotēkā.

Sagatavoja

bibliotekāre A.Zariņa