Sadarbība ar AFS organizāciju

AFSŠajā mācību gadā mūsu skola sadarbojas ar starptautisku organizāciju AFS (American Field Service), kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, iemaņas un sapratni, kas nepieciešamas, lai radītu taisnīgāku un mierpilnāku pasauli. Jebkurš skolēns vari piedalīties AFS starpkultūru programmā, kļūstot par apmaiņas skolēnu vai arī uzņemot kādu AFS viesskolēnu savās mājās.

Programmas ietvaros, pie mums viesojas skolēns no Vācijas, Jannis Billecke. Būdams ļoti atvērts un komunikabls, viņš ar prieku vēlas uzzināt ar vien vairāk par mūsu valsts kultūru un tradīcijām, kā arī nekautrējas stāstīt par savu dzimto zemi. Pa šiem 5 mēnešiem, ko Jannis atrodas Latvijā, viņam iepatikās latviešu nacionālie ēdieni un daba.

Vairāk informācijas par organizāciju var atrast www.afs.lv

Izstāde „Sibīrijas bērni”

2.stāvā, pie Svētku zāles

sibirijaNo 26.janvāra līdz 6.februārim skolā skatāma Fonda Sibīrijas bērni veidotā izstāde, kurā atspoguļotas  1941. gadā no Latvijas uz Sibīriju aizvesto bērnu atmiņas un ģimenes fotogrāfijas. Tā ir neliela daļa no 670 Sibīrijas bērnu likteņstāstiem, kas dokumentēti laikā no 2000.-2007.gadam un tagad apkopoti apjomīgā tāda paša nosaukuma divsējumu izdevumā.  

Lasīt vairāk

Raibā nedēļa

raibaLai skolas ikdiena būtu mazliet interesentāka, tad nākamnedēļa no 26.-29.01. tiek pasludināta par –  RAIBO NEDĒĻU :)

Tev jāierodas skolā:

  • Pirmdien- Puķainam;
  • Ordien – Svītrainam;
  • Trešdien – Rūtainam;
  • Ceturtdien – Punktainam;

Ēnu dienas 2015

enudienaPirmdien, 19. janvārī sāksies skolēnu reģistrācija uzņēmumu pieteiktajām vakancēm šī gada Ēnu dienai, kas notiks 11. februārī. Ēnu diena ir pasaulē populārs karjeras izglītības pasākums, kurā aicināti piedalīties visi (1.-12. klašu) skolēni. Latvijā pasākumu organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement -Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija). 

 

Lasīt vairāk

Ziemassvētku koncerts

IMG_20141211_085523Pastāviet mirkli pie loga,
Atvelciet aizkaru krokas,
Nevajag sacīt neko,
Tikai sadodiet rokas.

         /Inese Zandere/

Būsiet mīļi gaidīti 18. decembrī plkst. 18.00 skolas Svētku zālē Ziemassvētku koncertā – Sapnis par Ziemassvētkiem.

19. decembrī koncerts skolēniem plkst. 9.00

Sveču balle

 

IMG_20141204_163006

Drīz, drīz jau  Sveču balle! 
Tātad  šī gada 12. decembrī plkst. 17.30-22.00, pavadīsim vakaru skaistos balles tērpos, sveču gaismā, piedaloties dažādās atrakcijās un balles dejās.

Mājas darbs skolēniem, skolotājiem un absolventiem:

  • Jāsagatavo katram kolektīvam parodija par visiem zināmu filmu, raidījumu, dziesmu, situāciju utt.

Tēma galdu noformējumam – Gadalaiki.

P.S. Gaidām arī absolventus! Ieejas kartes uz Sveču balli pret ziedojumiem varēsiet saņemt iepriekš pie skolas dežurantes, vai  uz vietas pirms pašas balles. Ja kāda absolventu grupa vēlās arī uzstāties ar savu "parodijas priekšnesumu", tad savlaicīgi par to informējiet.

Ja esiet nolēmuši ierasties, tad, lūdzu, reģistrējieties šeit, la zinātu aptuveno absolventu skaitu.

Tiksimies tur! :)