Dienasgrāmata 2017

Rīgas 85. vidusskola  ir apstiprinājusi savu dalību Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parks (LiepUZIP) projektā “Dienasgrāmata  2017”,  kura mērķis ir izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām. Projekta laikā, skolēniem ir iespēja izveidot individuāla dizaina dienasgrāmatas .

Šobrīd skola darbojoties kopā ar skolēniem strādā pie sava dienasgrāmatas vāka dizaina. Skolēni var realizēt savas idejas skolas tēla veidošanā, un izvēloties vislabāko dizainu savai dienasgrāmatai , tā patīkami pārsteigs skolēnus, vecākus un skolotājus jaunajā mācību gadā.

Dizains dienasgrāmatas vākam ir jāiesniedz  līdz 2017.gada 7. aprīlim.

“Latvijas simtgades kalendārs”

Rīgas 85.vidusskolas projekts “Latvijas simtgades kalendārs” atzīts par kvalitatīvu un tam piešķirts finansējums Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas projekta ietvaros. Skolēniem tas dos iespēju sadarboties ar jauniešiem no Rīgas Klasiskās ģimnāzijas un Rīgas Lietuviešu vidusskolas, lai veidotu 2018. gada kalendāra saturu un vizuālo noformējumu, piedalītos starpskolu vēstures konferencē, un, projekta noslēgumā saņemtu dāvanā paša veidotu “Latvijas simtgades kalendāru”. Ikviens mēnesis skolēnu sastādītajā kalendārā atspoguļos kādu ar Rīgas pilsētu saistītu valstiski nozīmīgu notikumu.

Pieteikšanās Talantu konkursam 2017

Talent-Show-Graphic

Turpinot tradīciju, arī šogad pirms skolēnu brīvlaika notiks Talantu konkurss, kurā varēsiet parādīt to, ko protiet labāk nekā citi. Šo un nākamo nedēļu variet pieteikt savu priekšnesumu (dziedāšana, dejošana, žonglēšana, aktiermāksla, utt.) pie skolotāja J. Aizupieša vai pie savas klases pašpārvaldes biedriem.

Atklāsim skolas jaunos talantus 🙂

Talantu konkurss notiks 09.03.2017 (ceturtdienā) plkst. 15.00.

Vecāku diena 2. martā

2. martā būs Vecāku diena

  • Vecāki varēs vērot mācību stundas, iepriekš  piesakoties  pie priekšmeta skolotāja un audzinātāja, izmantojot e-klasi;
  • Skolotāji būs pieejami savos kabinetos laikā no 16.00-18.00;

Aicina darbā

Aicina darbā:

  • Skolotāja palīgu PII no 01.03.2017.

Projekts “Starpklašu kauss”

Rīgas 85. vidusskolas 11.a klases skolēnu komanda, projektu nedēļas ietvaros, 16.februārī organizēs “Starpklašu kausu”. Tajā jāpiedalās 5.-11.klasēm, tām  kā komandai būs jāapmeklē vairāki kontrolpunkti, kuros būs jāpilda dažādi uzdevumi, tos vadīs brīvprātīgie no dažādām organizācijām. Noslēgumā tiks noskaidrota saliedētākā, labākā klase kā komanda.

Projektu finansiāli atbalsta Rīgas izglītības, kultūras un sporta departaments.