Kategorijas: Jaunumi

Glezniecības darbnīcas iecietības veicināšanai

Piedzīvot atklāsmi mākslā, mācīties izprast sevi un  līdzcilvēkus, aicina glezniecības darbnīcas ar skolotāju Sandru Danebergu – Eriksoni un zīda apgleznošanas darbnīcas ar skolotāju Daci Ruskuli sabiedrības integrācijas projekta “Radošs un drošs Rīgā” ietvaros. Lūgti visi interesenti, gan skolēni, gan vecāki…

Foruma teātra darbnīca skolēniem

– 8. klašu skolēniem ir unikāla iespēja gūt no ikdienas mācību procesa atšķirīgu pieredzi, 6 dienas piedaloties foruma teātra darbnīcās skolēniem “Kā reaģēt uz konfliktiem un tiranizēšanu”.

Palīdzot citiem, es palīdzu sev

Atziņas par sadarbību, komandas saliedētību, katra pienesumu un izaugsmes ceļu raksturo jauniešu pārdomas pēc personīgās produktivitātes trenera Kristapa Kravaļa vadītās nodarbības 11.a klasē.

Zinību diena

Es kāpt gribu kalnā visaugstākā, Ne spēka man pietrūks, ne bail man no kā… Viļa Plūdoņa dzejas rindas ieskandināja jauno mācību gadu direktora vietnieces Aigas Ozolnieces Zinību dienas uzrunā. Lai kopā mums izdodas!

Esi gaidīts Rīgas 85. vidusskolā 10. klasē! Izmanto iespēju mācīties! Papildus uzņemšana! Dokumentu iesniegšana: darba dienās no plkst. 9.00-13.00. 10. klasēm mēs piedāvājam vispārizglītojošā virziena programmu: obligātie mācību priekšmeti; tai skaitā fizika, ķīmija un bioloģija; tai skaitā padziļināta angļu valoda;…

Lasīšana – kāpnes uz panākumiem

Mācību gadam noslēdzoties, apkopoti 1.b klases lasītveicināšanas programmas rezultāti. Klases lasīšanas līderis ir Raivo Bogdāns, kas izlasījis 66 grāmatas, viņam seko Jēkabs Gabriels Vilciņš, kas izlasījis 59 grāmatas, savukārt godpilnajā 3.vietā ierindojies Ernests Vītols, kas paguvis izlasīt 44 grāmatas. Apsveicam!

Vēlam veiksmi!

Sācies eksāmenu laiks. Vēlam veiksmi skolēniem! Izturību, sapratni un pacietību – skolotājiem un vecākiem. Lai izdodas viss iecerētais! Droši un priecīgi uz priekšu!